Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW PASSAT

26 Paź 2004 22:16 2034 17
  • Poziom 14  
    WITAM

Mam problem... Może ktoś wie gdzie szukać sterownika do pneumatycznego zamka centralnego w VW Passat 88r. Bo niemoge tego draństwa znaleść a musze podłaczyć centralny zamek do alarmu.
    Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam Michał
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 22  
    witam pompa ci jest nie potrzebna wystarczy znalezc przewody wychodzace z dzwi kierowcy popielaty i zielony sterowanie +
  • Poziom 22  
    witam pompa ci jest nie potrzebna wystarczy znalezc przewody wychodzace z dzwi kierowcy popielaty i zielony sterowanie +
  • Poziom 14  
    dobra znalazłem juz dawno ten przewód ale roblem z tym że przy otwartym zamku jest na nim 12v a przy zamknietym nic. Alarm działa natomiast tak że puszcza imulsy 12V na dwóch różnych przewodach iteraz:
    -jak to draństwo podłaczyc (chba tylko przy tym patęcie co tym steruje) bo centralny ma 2 siłowniki master od kierowcy i od pasazera.
    HELP!
  • Relpol przekaźniki
  • Spec od samochodów
    Daj se spoko - nie ciąg dalej.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    to znaczy co? nie da się tego zrobić?
  • Spec od samochodów
    Widzę, że sobie nie poradzisz - takie moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    chce tylko wiedzieć gdzie szukać tego sterownika
    (jakoś sobie poradze)
  • Spec od samochodów
    Musisz zagęścić ruchy tyklo w podpięciu się przy drzwiach kierowcy.

Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    Połącz przez przekaźniki które zamienią ci ujemne sterowanie na dodatnie lub zrób inwentery na tranzystorach. Cała elektronika jest w pompie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    sigi napisał:
    Widzę, że sobie nie poradzisz - takie moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam.

"sigi" dlaczego odrazu go przekreślasz że sobie nie poradzi?

Ja też jak maiłem zamiar zakładać alarm do mojego pasiora to też nie wiedziałem jak! Dopiero poczytałem na forum, puściłem mój post i jakoś sobie poradziłem!