Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy Aquamatic 6

30 Paź 2004 20:59 2157 2
  • Poziom 12  
    Witam,

Jestem posiadaczem w/w pralki od okolo 6 godzin no i nie wiem czy dziala ona sprawnie czy jest uszkodzona :) A wiec dokladnie to me obawy budza nastepujace rzeczy jak wlaczam program 2 lub 3 to pralka norlamlnie nabiera wody obraca bebnem itd ale jak wlacze program 7 to programtaor przeskakuje do 8 i woda w bebnie ale bebnem nie kreci wracajac do normalnego prania na 2 i 3 to przy plukaniu pralka nabiera wody (programator w pozycji 4) po czym nie kreci bebnem programator przeskakuje na kolejna pozycje wyrzuca wode itd Z powodu iz pralka wiruje i pierze na kilku programach wykluczam ze cos z silnikiem a raczej programator czy ktos z Tu obecnych moze mi jakos pomoc naprowadzic co sprawdzic np czy sa styki tam gdzie powinny byc?? :)
  • Specjalista AGD
    Wygląda na popalony jakiś styk w programatorze, odpowiedzialny za pewien rodzaj ruchów rewersyjnych.
  • Poziom 12  
    Witaj,

A jak najprosciej to sprawdzic?? Bo z tego co patrzylem to niebardzo moglem sie dostac do samego programatora no i czy spalony taki styk moge wymienic czy musze caly programator??