Witam,
mam mały problem z modułem haka w moim Iveco, otóż nie świecą niektóre światła. Nie rozbierałem jeszcze modułu, jak na razie sprawdziłem jedynie, że dostaje on wszystkie sygnały. Chciałbym jednak zawczasu poradzić się w kwestii budowy nowego modułu jeśli oryginalny okazałby się uszkodzony lub nienaprawialny. Myślałem o zbudowaniu modułu opartego na jakiś mosfetach np. BUZ11, które byłyby przełączane transoptorami np. LTV847. Czy są jakieś przeciwwskazania do zrobienia tego w ten sposób ( oprócz tego, że LTV trzeba sterować 5V o ile dobrze pamiętam) ?
Z góry dzięki za pomoc.
mam mały problem z modułem haka w moim Iveco, otóż nie świecą niektóre światła. Nie rozbierałem jeszcze modułu, jak na razie sprawdziłem jedynie, że dostaje on wszystkie sygnały. Chciałbym jednak zawczasu poradzić się w kwestii budowy nowego modułu jeśli oryginalny okazałby się uszkodzony lub nienaprawialny. Myślałem o zbudowaniu modułu opartego na jakiś mosfetach np. BUZ11, które byłyby przełączane transoptorami np. LTV847. Czy są jakieś przeciwwskazania do zrobienia tego w ten sposób ( oprócz tego, że LTV trzeba sterować 5V o ile dobrze pamiętam) ?
Z góry dzięki za pomoc.