Witam,
Chciałbym aby ktoś znający się w tym temacie rzucił na ten filmik okiem i napisał ewentualne błędy silnika.
Dodam że silnik lekko wibruje na biegu jałowym. W okolicy gazu, sprzegła, hamulca czuć lekkie drgania, na biegu jałowym wewnątrz auta słychać pracę silnika-chyba powinno być cicho, powyżej 3 tyś obrotów wewnątrz auta robi się dość głośno.
Kilka dni temu wymieniony został pasek rozrządu wraz w pompką wody i niezbędnymi rolkami.
Poduszki silnika są ok, zawieszenie auta też.
http://www.youtube.com/watch?v=Jwr0GvV1PFo
Chciałbym aby ktoś znający się w tym temacie rzucił na ten filmik okiem i napisał ewentualne błędy silnika.
Dodam że silnik lekko wibruje na biegu jałowym. W okolicy gazu, sprzegła, hamulca czuć lekkie drgania, na biegu jałowym wewnątrz auta słychać pracę silnika-chyba powinno być cicho, powyżej 3 tyś obrotów wewnątrz auta robi się dość głośno.
Kilka dni temu wymieniony został pasek rozrządu wraz w pompką wody i niezbędnymi rolkami.
Poduszki silnika są ok, zawieszenie auta też.
http://www.youtube.com/watch?v=Jwr0GvV1PFo