Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stihl ms 170 nie wkeca się na obroty.

07 Cze 2011 22:48 16689 9
  • Poziom 9  
    Witam jestem posiadaczem Takiego stihla i nie chce wkręca się na obroty próbowałem juz dosłownie wszystkiego.Mam pytanie co to jest. Odpala normalnie gdy daje gazu robi buuuu i gaśnie gdy wolniej dodaje gazu to wkręca się na obroty ale nie na pełne. Sprawdzałem filtr powietrza niby dobrze. Słyszałem że są dwie śrubki do regulacji obrotów niskich (l) i wysokich (h) nie wiem gdzie one są. Z boku gaźnika mam te literki, ale nie ma żadnych śrubek. Jedną znalazłem na 'pokrywce" filtra powietrza nie wiem od czego ona jest na początku myślałem ze za mało powietrza dostaje,l to jednak nie to wiecie co z tym zrobić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    sprawdze ten filtr a nie wiesz gdzie taki myjki posiadają najczęsciej ? jakieś wulkanizacje albo coś ? zwykłą sprężarką nic nie da ?
  • Poziom 9  
    Dobra ok a te sitko gdzie jest ? Tam pod dolotem powietrza ?
  • Poziom 9  
    ok będę uważał
  • Poziom 9  
    Znowu to samo już nic nie pomaga jak ma ma byc otwarta przepustnica na maxa ? i z czego można zrobic filtr powietrza ? z filcu czy co to jest ?
  • Moderator Samochody
    - Oddać do serwisu,
    - kupić nowy gaźnik,
    i kupić nową piłę.
    Przecież powyżej zostało napisane - ale jeśli ktoś nie potrafi wyczyścić gaźnika, to cóż. Zamykam.