Witam.Jestem posiadaczem głowy Blackhearta BH5H. Świetna mała lampka jak na swoją cenę,ale nie o tym będę pisał. Wczoraj podczas grania wzmacniacz mi zaczął grać ciszej.Zajrzałem do główki i widziałem jak (wybaczcie ,że nie wiem jak to sie nazywa ale powiem tyle, że stamtąd wychodzą 4 kable(pisze nad każdym 4Ohm,8Ohm i 16Ohm)zaczęło tam błyskać tzn.takie małe błyskawice big_smile. Przy każdym uderzeniu w struny tak sie robiło. Teraz w ogóle nie gra i na dodatek strasznie śmierdzi hmm Proszę o pomoc. Dodam,że był grany ciągle z volumem na maksa i ok 4h non-stop.Miałem podłączony głośnik 16Ohm od komba Blackstara HT20(12' Celestion).Działa podpięty do komba(głośnik).