witam, poszukuje czegos podobnego, a dokladnie regulowanego opuznienia załaczania wycieraczek, cos co mozna by wybierac jakims przelacznikiem opuznienie razy 2, 3 i 4, tak zeby po przyjsciu impulsu na przkaznik wycieraczka stała i czekała np. na 4 impuls z rzedu, i dopiero przy czwartym impuls bylby na wyjsciu.
mozna by to zrobic tak ze wuklad by posiadal i wejscie i wyjscie z programowanym czasowo opznieniem przez obrotowy przełacznik ktorym wybieralo by sie odpowiednio opznienia x2, x3 i x4
myslalem zeby takie cos moglo dzialac na jakims liczniku, lub przerzutnikach, ale za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac