Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Volvo FH12 pneumatyka. Do嗆 szybko ucieka powietrze w ca造m zestawie.

13 Wrz 2011 02:25 6429 9
  • Poziom 1  
    Witam !!! mam problem mam Volvo FH 12 380 KM z 07/2002 chinczyk , do嗆 szybko ucieka powietrze w ca造m zestawie (cs+n) na wyswietlaczu brak b喚d闚 CO ROBIC !!! od czego zacz望 z g鏎y dzekuj
  • Poziom 17  
    Zacznij od sprawdzenia nieszczelno軼i uk豉du pneumatycznego w ca造m zestawie(kalany,spr篹arka,miechy,osuszacz,rozdzielacze),nieszczelno軼i lubi造 powstawa pomi璠zy osuszaczem z prawej strony oraz na rozdzielaczach z lewej strony za ko貫m .Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Najpierw od陰cz naczep i zobacz co si zmieni. B璠ziesz wiedzia gdzie szuka na ci庵niku czy naczepie.
  • Poziom 21  
    Proponuje wjecha zestawem do jeziora, tak 瞠by woda si璕a豉 mniej wi璚ej do po這wy drzwi. Wysi康 i patrz gdzie lec b帳elki powietrza. A tak bez 瘸rt闚 to zdejmuj z zawor闚 t逝miki, czasem przez nie nie s造cha 瞠 ucieka powietrze.
  • Poziom 10  
    Witam. Mam problem w FM12 380KM z 99r.Mianowicie taki, od pewnego czasu na zegarach pow.zauwa篡貫m wzrost ci郾ienia z 8,5 do 10 bar.Z tego te powodu uszkodzi這 mi zaw鏎 od g鏎na/dolna i powietrze z uk豉du bardzo szybko ucieka ,nie wspomne 瞠 olej wyciska si wszelkimi mo磧iwymi zaworkami!!! Pytanie: Gdzie tkwi przyczyna w czym???Zaw鏎? Osuszacz? czy co innego?Co??Prosz znaj帷ych si o pomoc...Dzi瘯uje
  • Poziom 9  
    arek06pp napisa:
    zauwa篡貫m wzrost ci郾ienia z 8,5 do 10 bar

Podobny problem mia貫m w DAF-ie i okaza這 si, 瞠 winowajc by kompresor pluj帷y olejem. Zasmarkany by ca造 osuszacz. Zestaw naprawczy za ok. 100 z za豉twi problem. Na pocz徠ek wi璚 tam zerknij... ;)
  • Poziom 10  
    Dzi瘯i bardzo nie omieszkam sprawdzi odezw si jak zjad Pozdro:D
  • Poziom 16  
    arek06pp napisa:
    Dzi瘯i bardzo nie omieszkam sprawdzi odezw si jak zjad Pozdro:D

Jeszcze nie zjecha貫 ?
  • Poziom 10  
    Hejka.Sorki 瞠 tak dawno mnie nie by這 Moja przyczyna jest prosta ZASMARKANY OLEJEM OSUSZACZ!!!Wymiana filtra pomog豉,lecz przez takie g逝pstwo rozwali這 zaw鏎 G/D na skrzyni.Wi璚 je郵i producent zaleca wymian filtra co p馧 roku wi璚 nale篡 tego przestrzega.Dzi瘯i za pomoc.Pozdro i szeroko軼i.....
  • Poziom 14  
    arek06pp napisa:
    Hejka.Sorki 瞠 tak dawno mnie nie by這 Moja przyczyna jest prosta ZASMARKANY OLEJEM OSUSZACZ!!!Wymiana filtra pomog豉,lecz przez takie g逝pstwo rozwali這 zaw鏎 G/D na skrzyni.Wi璚 je郵i producent zaleca wymian filtra co p馧 roku wi璚 nale篡 tego przestrzega.Dzi瘯i za pomoc.Pozdro i szeroko軼i.....
    prosta to mo瞠 i ona jest ale spr篹arka do wymiany