Witam, w mojej nokii 6300 występują problemy z ładowaniem. Czasem ładuje czasem nie. Moim zdaniem to coś z wejściem ponieważ gdy zacznę ruszać ładowarką wtedy zaczyna ładować . Pytanie jak to naprawić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam