Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo fh 12 samo przyspiesza

17 Lis 2011 16:27 2031 5
  • Poziom 9  
    Witam . Mianowicie gdy dzis rano przyszedłem do ciężarówki (Volvo fh12 1996/1997r ), odpaliłem na biegu jałowym wszystko było normalnie i pojechałem . Po przejechanych 9 km auto zaczeło wariowac zaczeła migac kontrolka (cheat engine czy cos takiego) ... robiło co chciało ... przyspieszało . Gdy wcisnołem sprzęgło obroty spadły i auto zaczeło zwalniac znów gdy puściłem sprzęgło auto przyspieszało ... Po odpięciu klem (resecie) znów ujechałem 9 km i auto zrobiło to samo ... zgasiłem go . Poczekałem 5 min włorzyłem kluczyk i znów udało mi sie przejechac 9 km ... Nie wiem co to moze być ? Prosze o szybką odpowiec .
  • Poziom 21  
    Proponuje zrobić diagnostykę komputerową, ewentualnie podaj kod jaki się wyświetla. Bardzo nam to ułatwi sprawę. Inaczej dalsza pomoc przez internet będzie nie lada wyzwaniem.
  • Poziom 9  
    Niestety cheat engine czy jakos tak cały czas miga ... i nie da sie oczytac kodu ...
  • Poziom 14  
    sprawdźz czy działa criuse control ??? jak po nacisnieciu sprzegła jest ok to czujnik pod pedałem sprzęgła lub przełącznik criuse w dzwigni pod kierownicą
  • Poziom 9  
    Byłem u dniagnostyka na koputerze i najdziwniejsze bo zadnych błedów nie wykałało ... dowiedziałem sie ze mogły byc przetarte kable ... sprawdziłem dokładnie kable oraz wiązki ... przepływ prądu jest . rozebrałem wtyke do komputera i sprawdzałem . wszystko jest ok ... sam juz nie wiem ... co moze byc . Do tego powiem ze nie mam ograniczenia prędkosci a było ustawione na 95 km/h oraz tempomat nie działa ;/ sam juz nie wiem ...
  • Poziom 14  
    pedal przyspieszenia lub dzwignia z criuse cintrol ...... kable to rzadkosc w tym roczniku najczesciej pedal wewnetrzne uszkodzenie tasmy .....