Witam.
Kupiłem lampki ozdobne Ledowe w celu dekoracji : )
Problemem jest to, iż posiadają one 8 "sposobów" świecenia.
Są to róznego rodzaju migania i mrugania/przygasania. Ósma opcja to światło stałe.
Niestety gdy ustawie ową ósmą opcje, a lampki odłącze od napięcia kolejne włączenie ich wiąże sie z wyjsciem na mróz i przestawieniem poprzez przycisk na opcje ósmą światła stałego. I tak za każdym razem. Chcialbym aby non stop świeciły stałym światłem. Przepraszam za chaotyczny opis ale jestem jeszcze żółtodziobem a i pora już późna. Dołączam zdjęcia płytki drukowanej z elementami i prosze o wskazówki jesli tylko w jakis sposob da się to zrobić. Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Kupiłem lampki ozdobne Ledowe w celu dekoracji : )
Problemem jest to, iż posiadają one 8 "sposobów" świecenia.
Są to róznego rodzaju migania i mrugania/przygasania. Ósma opcja to światło stałe.
Niestety gdy ustawie ową ósmą opcje, a lampki odłącze od napięcia kolejne włączenie ich wiąże sie z wyjsciem na mróz i przestawieniem poprzez przycisk na opcje ósmą światła stałego. I tak za każdym razem. Chcialbym aby non stop świeciły stałym światłem. Przepraszam za chaotyczny opis ale jestem jeszcze żółtodziobem a i pora już późna. Dołączam zdjęcia płytki drukowanej z elementami i prosze o wskazówki jesli tylko w jakis sposob da się to zrobić. Z góry dziękuje i pozdrawiam!