Ilu procentowa wóda sie nie pali??? tak by było w skrócie
Nie jestem pewien czy w tym własnie miejscu powinienem umieszczać ten temat gdyż to zagadnienie raczej chemiczne niż dot. overclockingu alle ciecz ta potrzebna mi jest do chłodzenia kompa. Mam zamiar uzyć spirytusu izopropylowego rozcięczonego wodą destylowaną i chodzi mi o takie proporcje tych substancji aby powstała mieszanka nie była palna i nie zamarzała przy -80'C. Będe dźwięczny za odpowiedź.
Nie jestem pewien czy w tym własnie miejscu powinienem umieszczać ten temat gdyż to zagadnienie raczej chemiczne niż dot. overclockingu alle ciecz ta potrzebna mi jest do chłodzenia kompa. Mam zamiar uzyć spirytusu izopropylowego rozcięczonego wodą destylowaną i chodzi mi o takie proporcje tych substancji aby powstała mieszanka nie była palna i nie zamarzała przy -80'C. Będe dźwięczny za odpowiedź.