Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Marka - DObra Odkurzacz do 700Zł

23 Sty 2012 20:04 3960 9
  • Poziom 2  
    Witam Poszukuje Dobrego Odkurzacza Do 700zl Do domu Troche syfu jest co tydzien więc musi być dobry siano itp. Najlepiej żeby był też z możliwością prania + wiem że istnieje odkurzacz że Wywiewa powietrze też z taką opcją też musi być odkurzacz ponieważ jak bym chciał kurz z kompa wydobyć to wydmuchać go najlepiej powietrzem nie umiem tego lepiej opisać mieszkam w częstochowie więc chciał bym odrazu na miejscu kupić niż przez neta ...
    www.euro.com.pl np stąd

Samsung SC8850 - Odkurzacz bezworkowy - CENA w RTV EURO AGD
    Philips Performer FC9170/01 - Odkurzacz tradycyjny - CENA w RTV EURO AGD
    Electrolux Ultra One Z8810 - Odkurzacz tradycyjny - CENA w RTV EURO AGD
    Karcher WD 5.300 - Odkurzacz tradycyjny - CENA w RTV EURO AGD
    takie mam na oku nie wiem czy dobre
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Z funkcją prania powiadasz...to ja polecam Zelmer Wodnik Profi 5 - ma wylot w który można włożyć wąż i wykorzystywać do zdmuchiwania.

Te co podałeś na pewno mają tę funkcję?
  • Poziom 2  
    właśnie nie mają a jakieś inne nawet bez tej funkcji prania
  • Poziom 34  
    rabasnup napisał:
    Z funkcją prania powiadasz...to ja polecam Zelmer Wodnik Profi 5 - ma wylot w który można włożyć wąż i wykorzystywać do zdmuchiwania.

Te co podałeś na pewno mają tę funkcję?

Co to za wynalazek Zelmer Profi 5? Jeżeli Kolega może, to proszę podać symbol producenta (jak się domyślam jest to 619). W katalogu Zelmera ani na stronie producenta nie ma oznaczenia "Profi 5". Za to jest producent Profi i nie jest to to samo co Zelmer.

Do Kolegi zakładającego temat, co jest dla Ciebie najważniejsze ? Wydmuch powietrza, pranie, czy poprostu dobre sprzątanie, bo z tego co napisałeś żaden z odkurzaczy na rynku nie spełni Twoich wszystkich oczekiwań.
    Co to znaczy:"Troche syfu jest co tydzien więc musi być dobry siano itp.". Masz siano do sprzątnięcia ? Czy co? Jak duża jest powierzchnia do sprzątania, co dominuje na podłodze (parkiet/dywany) ? Masz jakieś zwierzęta w domu ? Alergikiem ktoś z domowników jest ? W skrócie, powiem o Karcherze, sprawdź po ile i czy są dostępne worki, bo odkurzacze są dobre, ale worki znaleźć i kupić to już inna sprawa.
  • Poziom 2  
    Świnke morską mam i siano ucieka z klatki ... zależy mi na wydmuchu powietrza + Dobrym ciągnięciu całego syfu
  • Poziom 34  
    Z funkcją wydmuchu powietrza są Samsungi z serii SC 56XX, 5610 - 1600 Watt, 5660, 5666, 5667 - 1800 Watt. Z tym, że moc wydmuchu nie powala i są to podstawowe modele.
  • Poziom 12  
    staś pytalski napisał:
    Co to za wynalazek Zelmer Profi 5? Jeżeli Kolega może, to proszę podać symbol producenta (jak się domyślam jest to 619). W katalogu Zelmera ani na stronie producenta nie ma oznaczenia "Profi 5". Za to jest producent Profi i nie jest to to samo co Zelmer.

Fakt, "Zelmer Wodnik Profi 5" to nazwa dla modelu, który posiadam sprzed 10 lat - ostatnio nazywały się "Zelmer Wodnik Trio" ;)
  • Poziom 12  
    Tu jeden z odkurzaczy Zelmer Wodnik, wyposażony w wylot powietrza z możliwością podłączenia węża, dla funkcji "zdmuchiwanie".

• Poziom 34  
    rabasnup napisał:
    Tu jeden z odkurzaczy Zelmer Wodnik, wyposażony w wylot powietrza z możliwością podłączenia węża, dla funkcji "zdmuchiwanie".

Proszę o podanie typu z tabliczki znamionowej, bo pewne modele nie są już produkowane przez Zelmera. Jeżeli to jest tzw. Zelmer Wodnik Quattro to koszt takiego odkurzacza, to ok 1000-1500zł, a moc tego odkurzacza to 1500 Watt.
  • Poziom 1  
    Witam,

również zamierzam kupić nowy odkurzacz i tym razem bardzo się do tego przykładam, ale całkowicie nie mam pojęcia, jaki wybrać.

Ostatnim moim zakupem był Zelmer Galaxy 2 i właśnie dzięki niemu znienawidziłam odkurzanie. Nie będę się o nim rozpisywać ale powiem ogólnie: porażka.

Jeśli chodzi o nowy odkurzacz to zależy mi na: porządnym odkurzaniu dywanów (mam małe dzieci, więc wszędzie pełno okruchów), zbieraniu włosów. Cena do 500 zł. Jeśli byłby w miarę cichy, też byłoby dobrze. Koniecznie musi być na worki (wolę wyrzucić niż opróżniać pojemnik - złe wspomnienia po Galaxy 2).

Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady

Sylwia