Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka samsung clx 3185 nie działa prawidłowo kolor.

02 Kwi 2012 14:08 3142 8
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z kolorem w drukarce samsunga, tak jak na załączonym pliku.
    Czarny drukuje prawidłowo. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

Drukarka samsung clx 3185 nie działa prawidłowo kolor.

Moderowany przez rys57:

Zmieniłem sposób wklejenia.
    Wklejanie obrazków: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html Proszę stosować tę metodę.

• Poziom 28  
    A ile ma drukarka i na czym pracujesz(oryginały czy podróby) ale chyba to drugie bo tańsze
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Drukarka ma jest 5 miesięcy, tonery są oryginalne. Wczoraj się dopytałem właściciela drukarki i to powstało po włożeniu do urządzenia grubszego papieru.
  • Spec od drukarek
    Sprawdź jak wygląda transfer.
  • Poziom 21  
    Witam jak włożył grubszy papier a we właściwościach drukarki nie zaznaczył rodzaju papieru to pewnie na utrwalaniu zastał toner na wałkach i brudzi wydruki rozbierz fuser i będziesz wiedział co jest grane

• Poziom 34  
    Najlepiej przedrukuj kilka czystych kartek i samo powinno się oczyścić
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Na 100% transfer, jeżeli czarny ok. Puszcza listwa na pasie .
  • Poziom 9  
    Przedrukowałem te kilka kartek czystych i dalej to samo, co do pasa transferowego to nie sprawdzałem. Prawdopodobnie klient wyśle na naprawę gwarancyjną, zobaczymy czy uznają. dzięki wszystkim za pomoc.
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Jeśli to kogoś interesuje to drukarka wróciła z serwisu. rozwiązanie problemu było prozaiczne, na pasie transmisyjnym była zacięta kartka papieru, nie wiem gdzie. Oglądałem z każdej strony i nie mogłem znaleźć tej zaciętej kartki. Temat zamykam.