Witam co sądzicie o zasilaczach marki Codegen.Czy należą one do zasilaczy no-name?
Czy powinienem wymienić zasilacz na inny?
Dodam że ten zasilacz (Codegen 300W) był dostarczony razem z obudową,kupiłem ją bo sam złożyłem PC jak na razie wszystko chodzi bez problemów
Jakie są wasze sugestie?
Pozdrawiam
Czy powinienem wymienić zasilacz na inny?
Dodam że ten zasilacz (Codegen 300W) był dostarczony razem z obudową,kupiłem ją bo sam złożyłem PC jak na razie wszystko chodzi bez problemów
Jakie są wasze sugestie?
Pozdrawiam