Witam
Posiadam samochód który jest zarejestrowany na poprzedniego właściciela. W poniedziałek kończy się OC. Czy będę miał jakieś konsekwencje jak sprzedam samochód np we czwartek? Jak dobrze rozumiem, mogą mi naliczyć opłatę za te 3 dni?
Pozdrawiam
Posiadam samochód który jest zarejestrowany na poprzedniego właściciela. W poniedziałek kończy się OC. Czy będę miał jakieś konsekwencje jak sprzedam samochód np we czwartek? Jak dobrze rozumiem, mogą mi naliczyć opłatę za te 3 dni?
Pozdrawiam