Witam. Chce zrobić czujnik wejścia do pomieszczenia, tzn. chciałbym wykorzystać czujnik ruchu z lampy (takie jak są zestawy lampa halogenowa z czujnikiem) jakiś dzwonek. Zasilanie dzwonka nie gra problemu. Tylko nie wiem jak to się podłącza taki czujnik (na jakiej zasadzie załącza ten halogen) do dzwonka i by to był tylko jeden sygnał. Proszę o pomoc w tym temacie. Czujnik był by zamontowany koło drzwi i jeśli przejdzie jakaś osoba, to by się załączył jeden sygnał dzwonka. Taką mam wizje i wiem że się tak coś da zrobić.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.