Witam, jestem swieży na tym forum jak i w temacie, mam takie pytanie:
znalazłem takie generatory
http://pmg-technology.com/oferta/
i chciałbym je użyc w swojej elektrowni wiatrowej. Chciałbym sobie sam zbudować, a nie zlecać komuś. Jestem zainteresowany którymś z tych 400rpm 3/230V 50 Hz 5,8 lub nawet 12kW ale mam problem z całą resztą czyli jak się wpiąć w sieć, jak będzie wyglądało zasilanie przy mniejszych obrotach, tj. jakie wartości beda spadały i jak je przekonwertowac do wartości użytecznych, jak byscie mieli jakieś porady-pomysły, to z góry dziękuje.
p.s. powtórka postu, poprzedni był bez polskich znaków i został usunięty do kosza
Pozdrawiam
znalazłem takie generatory
http://pmg-technology.com/oferta/
i chciałbym je użyc w swojej elektrowni wiatrowej. Chciałbym sobie sam zbudować, a nie zlecać komuś. Jestem zainteresowany którymś z tych 400rpm 3/230V 50 Hz 5,8 lub nawet 12kW ale mam problem z całą resztą czyli jak się wpiąć w sieć, jak będzie wyglądało zasilanie przy mniejszych obrotach, tj. jakie wartości beda spadały i jak je przekonwertowac do wartości użytecznych, jak byscie mieli jakieś porady-pomysły, to z góry dziękuje.
p.s. powtórka postu, poprzedni był bez polskich znaków i został usunięty do kosza
Pozdrawiam