Witam i jednocześnie przepraszam administratorów forum o ile wybrałem nie odpowiedni dział.
Zbudowałem na podstawie 2-tłokowego chłodniczego agregatu Bitzer sprężarkę powietrza do zastosowań amatorskich. Wydajność mnie zupełnie zadowala, natomiast nie wiem czy istnieje jakakolwiek możliwość wyeliminowania wypychania oleju ze skrzyni korbowej do zbiornika sprężarki?
Wymieniłem pierścienie tłokowe, wywierciłem otwór w korpusie w celu odpowietrzania skrzyni - skutek mizerny.
Wydajność sprężarki z tabliczki znamionowej: 7,3-14,8m(sześciennego) na godzinę, obroty 370-740/min.(ja mam 480-500). Więcej danych nie posiadam.
Czy ktoś zna ten typ sprężarki i czy istnieje w ogóle możliwość zaradzenia tej przypadłości w tego typu sprzęcie i w tego typu zastosowaniu?
Zbudowałem na podstawie 2-tłokowego chłodniczego agregatu Bitzer sprężarkę powietrza do zastosowań amatorskich. Wydajność mnie zupełnie zadowala, natomiast nie wiem czy istnieje jakakolwiek możliwość wyeliminowania wypychania oleju ze skrzyni korbowej do zbiornika sprężarki?
Wymieniłem pierścienie tłokowe, wywierciłem otwór w korpusie w celu odpowietrzania skrzyni - skutek mizerny.
Wydajność sprężarki z tabliczki znamionowej: 7,3-14,8m(sześciennego) na godzinę, obroty 370-740/min.(ja mam 480-500). Więcej danych nie posiadam.
Czy ktoś zna ten typ sprężarki i czy istnieje w ogóle możliwość zaradzenia tej przypadłości w tego typu sprzęcie i w tego typu zastosowaniu?