Sterowanie ZDS 2K tak jak w opisie potrzebuję podłączyć dwa włączniki góra i dół. Mam w zestawie dwa piloty sprawne roleta działa bez zarzutu. Zmodyfikowałem poprzez wpięcie się bezpośrednio do zasilania rolety tymi włącznikami ale następuje sporadycznie przebicie krańcówki (roleta wypada z prowadnic) ponieważ w momencie mojego naciśnięcia przycisku góra również ZDS pamięta ostatnie polecenie z pilota (ciągłe) też góra. Dwa rozwiązania kolejny przycisk wyłączający zasilanie sterowania ZDS , albo co mnie bardziej interesuje wpięcie się w układ ZDS zaraz po sygnale z pilota czyli moje włączenie przycisku góra uruchomi przekaźnik w sterowniku. Gdyby było coś nie zrozumiałe chętnie postaram się wyjaśnić, mam wrażenie że trochę namieszałem. Dzięki za pomoc