A już Ci mówię otóż audi A8 '2001 2,5tdi w automacie z nawigacją , deska full wypas , abs z esp i co ci jeszcze tylko do głowy przyjdzie dało się zdiagnozować nawet telewizor .jedyny problem jaki miałem to było rwanie transmisji z licznikiem w A6 '96 w trakcie kasowania inspekcji ale się udało , co do silników : NIE ZDAŻYŁ , POWTARZAM NIE ZDARZYŁ SIĘ ANI JEDEN PRZYPADEK ŻEBYM NIE SKOMUNIKOWAŁ SIĘ ZE STEROWNIKIEM SILNIKA . AUTOMATY OD '96 TEŻ BEZ PUDŁA , STARSZYCH (AUTOMATÓW) PO PROSTU NIE MIAŁEM SZCZĘŚCIA BADAĆ
interfejs to jedno , ciekawi mnie jakim programem się posługujesz że Masz tak niemiłe wspomnienia po kablu od jeffa
I jeszcze jedno , w Twej ofercie prócz softu powinien się znaleźć klucz otwierający wszelkie zamki . No i trzeba dodać motto strony " OBYWATELU KAŻDY SAMOCHÓD MOŻNA UKRAŚĆ WYSTARCZY MÓJ SOFT"
Z POZDROWIENIAMI Docent