Witam. Mam pytanie. Jak będzie spisywała się taka 'stacja' : na opalarkę założę końcówkę np. o śr.5mm i będę rozlutowywał i lutował. Zadziała taki sposób lutowania? Pytam ponieważ kupuję stację i cena 2w1 jest jak dla mnie za wysoka i szukam wyjścia alternatywnego...
Może coś innego polecicie?
Może samo hot air wystarczy...
Może coś innego polecicie?
Może samo hot air wystarczy...