Witam,
Jestem tu nowym użytkownikiem i chciałbym prosić o pomoc. Ostatnio zmieniliśmy dostawcę TV oraz internetu z Vectry na MultiMedia. Internet jest okey ale jakoś TV analogowej już jest gorsza (nie tyczy się to programów popularnych TVP, Puls itd, a raczej takich jak Nsport, AXN, MTV - występuje śnieżenie obrazu). Chciałbym zapytać czy do tego dostawcy mogę podłączyć inny dekoder HD by poprawić jakoś obrazu czy tylko musi być ich dekoder? A druga sprawa to taka bo mam trochę starą instalację (rozdziela na 3 TV), czy wymiana trójnika na lepszej jakość pomoże (facet który, nam instalował TV mówił jest jest tam 2 wyjścia TV i jedno radiowe czy jakoś tak i nie można się podpinać pod niego bo bd kiepski obraz i ja się podłączyłem i tak właśnie jest). Kolejna sprawa z instalacji to czy grubość kabla ma znaczenie dla jakości czy też nie?
Starałem się jak najbardziej opisać tą sytuację, ponieważ nie znam się za dobrze na tym.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Jestem tu nowym użytkownikiem i chciałbym prosić o pomoc. Ostatnio zmieniliśmy dostawcę TV oraz internetu z Vectry na MultiMedia. Internet jest okey ale jakoś TV analogowej już jest gorsza (nie tyczy się to programów popularnych TVP, Puls itd, a raczej takich jak Nsport, AXN, MTV - występuje śnieżenie obrazu). Chciałbym zapytać czy do tego dostawcy mogę podłączyć inny dekoder HD by poprawić jakoś obrazu czy tylko musi być ich dekoder? A druga sprawa to taka bo mam trochę starą instalację (rozdziela na 3 TV), czy wymiana trójnika na lepszej jakość pomoże (facet który, nam instalował TV mówił jest jest tam 2 wyjścia TV i jedno radiowe czy jakoś tak i nie można się podpinać pod niego bo bd kiepski obraz i ja się podłączyłem i tak właśnie jest). Kolejna sprawa z instalacji to czy grubość kabla ma znaczenie dla jakości czy też nie?
Starałem się jak najbardziej opisać tą sytuację, ponieważ nie znam się za dobrze na tym.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.