Sprawdź dokładnie ten wtrysk zwykłym opornikiem (odłącz kostkę od tego wtrysku i zobacz jaka ma oporność ) bo coś mi się nie chce wierzyć,że wszystko z nim ok.
2. Gruba wiązka elektryczna przy silniku ,często się przegrzewa i trzeba ja wymienić .
3. jeżeli smoki , przewód paliwowy odstojnik filtry i wszystko ok,wiec odpada
4. sprawdzić przekaźniki (często dają za mało prądu i silnik, retarder itp.) nie chodzi jak należy
5. Znajomy miał problem z jakimś "zabezpieczeniem od pożaru" i tez mu się V świeciła i nie miał mocy ale pierwszy raz o tym słyszałem
jak nie to pojechać do evobusa zapłacić raz (na pewno słono bo sam wtrysk sterujący kosztuje 2200) ale jak ręce opadają to warto tam się udać na sama diagnozę zapłacić ok 300 zł.