Witam mam problem. Wymieniałem ostatnio żarówki na tablicy wskaźników oraz w konsoli nawiewów. Po zmontowaniu wszystkiego zauważyłem brak oświetlenia na tablicy zegarów mimo że pozostałe działają. Czy może być to spowodowane nie działającym ściemniaczem oświetlenia wskaźników? Z góry dziękuję za odpowiedź.