Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung ue40d5000pw - Dźwięk przez słuchawki i głośniki telewizora

13 Mar 2013 19:37 7368 7
 • Poziom 7  
  Witam!
  Jest taka możliwość żeby podłączyć słuchawki do telewizora i jednocześnie słyszeć przez nie i przez głośniki?
  Model TV to samsung ue40d5000pw
  Pozdrawiam
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 7  
  Instrukcja tu za wiele nie da. Kwestia rozchodzi się o to, że po podłączeniu słuchawek dźwięk idzie wyłącznie przez słuchawki. Czy można bez podłączenia urządzeń zewnętrznych uzyskać dźwięk przez słuchawki i tv ?
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 7  
  Producent z pewnością wie co robi, ale mój problem nie jest typowy.... Nie czytałem instrukcji od dechy do dechy, ale z tego co wiem to znaleźć tam można informacje na temat pilota, opis złączy in oraz out, programowanie, instrukcja montażu tv do ściany albo montażu podstawki...
  W instrukcji nie ma odpowiedzi na pytanie: jak podłączyć słuchawki aby dźwięk był równocześnie w słuchawkach i w głośnikach telewizyjnych.
  Ja mam wrażenie, że bez zewnętrznego urządzenia niestety nie jest to możliwe i dlatego szukam pomocy i potwierdzenia na tym specjalistycznym forum.

  Pozdrawiam
 • Pomocny post
  Poziom 36  
  szpak86 napisał:
  ale mój problem nie jest typowy.

  Twój problem jest typowy mnóstwo forumowiczów chce do tv samsung (i innych tv) chce podłączyć słuchawki i chce mieć dźwięk na słuchawkach i z tv a tv samsung (i wiele innych modeli tv) nie daje takiej możliwości bo tak sobie wymyślił producent tv jedyna możliwość to tak jak pisze kolega gkasp. Tylko jest taki problem że w nowych tv wyjście audio to w zasadzie tylko wyjście optyczne i wzmacniacz też musi mieć wejście optyczne.
 • Poziom 7  
  Wielkie dzięki za pomoc.