logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak połączyć kabelki z płytki do pinów wtyku OBDII?

nowaczek_1986 17 Mar 2013 14:35 13734 8

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje schematu połączenia kabelków z płytki do pinów wtyku OBDII, ponieważ kable się pourywały. W odpowiedziach podano, że masa w gnieździe OBD powinna być połączona z masą USB, a +12V z OBD powinno iść na stabilizator. Użytkownik zidentyfikował piny 4 i 5 jako połączone oraz zauważył ślady lutowania na pinach 7, 15 i 16. Po wykonaniu zdjęć płytki, okazało się, że ścieżki są widoczne, a masa USB jest spięta z masą OBD. Po podłączeniu według wskazówek, użytkownik napotkał problemy z komunikacją w programie Polski Vag 4.9, co sugeruje, że problem może leżeć w używanym kablu. Użytkownik planuje zamówić nowy kabel.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA