Witam, posiadam kosiarkę, pierwotnie był w niej silnik B&S Classic 3.5 HP ale skrzywiłem wał, wymieniłem silnik na B&S Quattro 40, wszystko pięknie ładnie, silnik odpala i w ogóle, ale odkręca się nóż, zauważyłem że wałek ma miejsce na klin, tak samo jak podstawka pod nóż, klina nie posiadam.
Zastanawiam się czy nie zbić by może w jakiś sposób mocowanie noża z Classica i wrzucić je do Quattro?
Zastanawiam się czy nie zbić by może w jakiś sposób mocowanie noża z Classica i wrzucić je do Quattro?