Witajcie.
Płyta AT2 rev.H.
Poszukuję wsadu BIOSu do DV9815nr.
Będę wdzięczny za umieszczenie na forum.
Pomogłem? Kup mi kawę.
Płyta AT2 rev.H.
Poszukuję wsadu BIOSu do DV9815nr.
Będę wdzięczny za umieszczenie na forum.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPRL napisał:Mam ten wsad, ale jest on większy od 1 048 576 i programator mi go nie wczytuje.
PRL napisał:Mam ten wsad, ale jest on większy od 1 048 576 i programator mi go nie wczytuje.