Witam,
Mam jedno nurtujące mnie pytanie - wiem, że kiedyś bez większego problemu (z odpowiednio przestrojonym radiem) dało się nasłuchiwać Policję. W wielu miastach pewnie nadal tak jest (u mnie bez problemu słychać Strzelce Opolskie), ale np samego Opola już nie słychać. Na Euro2012 wprowadzone zostały radia cyfrowe inaczej kodowane/blokowane(?).
Konkretne pytanie - czy jest jakiś sposób na nasłuch Policji, jeżeli używa ona już "cyfrówek"?
Pozdrawiam
Mam jedno nurtujące mnie pytanie - wiem, że kiedyś bez większego problemu (z odpowiednio przestrojonym radiem) dało się nasłuchiwać Policję. W wielu miastach pewnie nadal tak jest (u mnie bez problemu słychać Strzelce Opolskie), ale np samego Opola już nie słychać. Na Euro2012 wprowadzone zostały radia cyfrowe inaczej kodowane/blokowane(?).
Konkretne pytanie - czy jest jakiś sposób na nasłuch Policji, jeżeli używa ona już "cyfrówek"?
Pozdrawiam