Nie rozumiem podniecenia panującego u wielu osób po zapoznaniu się z ofertą kotłów produkowanych w Pleszewie. Co te kotły takiego w sobie mają? Przecież tam każdy dom to producent kotłów, każdy trzepie to samo, stal pozyskiwana nie wiadomo skąd, spawy wykonuje cała rodzina (łącznie z matką i córką) bo tylko to potrafi cały Pleszew robić (i to też nie wiadomo czy faktycznie aż tak dobrze), wygląd (jeśli chodzi o bryłę/kształt urządzeń) zupełnie tradycyjny, wykonanie typowo kowalskie... komponenty (automatyki, wentylatory, silniki) kupowane (wrzucane) przypadkowo. Jeden działa super, drugi gorzej - zależy jak się trafi, ale porównania nie masz więc nie wiesz na jaki trafiłeś... Serwis praktycznie nie istnieje.
Nie rozumiem tej magii. Czy chociaż ceny zakupu są jakieś super atrakcyjne?
Konto firmowe:
Szczęśliwa 25,
Gdańsk, 83-110
|
Tel.:
664 XXX XXX (Pokaż)
| Strona WWW:
femax.pl