Witam, klimatyzator jak w temacie. Po jakichś ok. 5 - 10 min pracy słychać z wewnątrz głośne puknięcie (jak by klapa/zawór) po czym sprężarka się wyłącza a klimatyzator przechodzi w tryb wentylatora (kontrolka AIR conditioning zapalona) Czy tak powinno być i czy jest to normalne ? po wyłączeniu i włączeniu za kilka minut mrozi ponownie. Rura odprowadzająca ciepło wyrzucona za okno... Nie mogę znaleść nigdzie instrukcji do niego..
Pozdrawiam
Pozdrawiam