Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Stilo 1.6 16V + lpg Stag ISA2 - Dziwny rozruch silnika

morfuss 20 Cze 2014 09:08 1314 0
    morfuss
    Poziom 10  
    Witam

Chciałbym się dowiedzieć w czym tkwi problem w momencie odpalania auta. Jeśli chcę odpalić auto, nie ma znaczenia czy zimne. czy ciepłe. to gdy czekam aż zrobi check ok., zgaśnie imo i gdy kręcę to nie zapala, gdy natomiast czekam aż zgasną wszystkie kontrolki oprócz oleju i aku i poczekam jeszcze tak około 10 sekund to auto przeważnie odpala za każdym razem. Zastanawiam się, czy przyczyna nie tkwi w instalacji gazowej i sygnał który normalnie biegł do ecu teraz musi przejść jeszcze przez sterownik gazu. Jedyny błąd jaki mam w ecu to zawór evap. Byłem w byłym serwisie Fiata w Gliwicach u dobrego elektryka i examiner też tylko pokazał błąd zaworu evap reszta parametrów tj. wtryski, sondy, ciśnienia są ok., spec też się nie miał pomysłu .Świece zostały wymienione, odpalałem tez na wypalonym gazie i zakręconej butli by wykluczyć przepuszczanie gazu, również zapałem w trybie awaryjnym na samym gazie. Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem? Dzięki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.