Witam wszystkich , a więc jak w temacie mam problem z wyświetlaczem pojawiły się czerwone kropki w niektórych miejscach niżej nawet ciągnie się pasek z tych kropek i nie wiem jak się tego pozbyć, czy da się jakoś całkiem przywrócić ustawienia fabryczne czy to pomoże? Zaznaczam że taśma była sprawdzana [/u]