Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Bauknecht GSFS 5321 - Miga dioda 8 razy

30 Wrz 2014 19:53 909 9
  • Poziom 8  
    Zmywarka wypompowyje wode i sie zatrzymuje. Dioda miga 8 razy. Sprawdzilem czujnik przy styropianie dziala, czujnik cisnienia wody przy filtrze mebrana dziala.
    Co moze byc nie tak?
  • Poziom 13  
    Witam. Błąd oznacza niestabilną pracę pompy, nie masz czasem za dużo piany podczas mycia albo zapchanych sit ??
  • Poziom 8  
    Witam ponownie
    Tym razem dioda miga 6 razy.
    Zmywarka po resecie wypompowuje wodę zaczyna nabierać nowa i wyskakuje błąd przed końcem pobierania .
    Sprawdziłem licznik pobieranej wody działa impulsy są. Sitka filtry sprawdzone, brak wycieków programator podmieniłem i to samo.
    Co to może być?
  • Specjalista AGD
    Tu masz wyjaśnienie swoich błędów :)

Bauknecht GSFS 5321 - Miga dioda 8 razy
  • Poziom 8  
    Jak leci woda to FM wskazuje na omomierzu około 80 stałe czyli to nie impulsy?
  • Poziom 8  
    Jak mam to posprawdzać
  • Poziom 8  
    Koledzy.
    W dalszym ciągu zmywarka nie działa objawy takie jak powyżej. Po włączeniu wylewa wodę później zaczyna pobierać nowa na wtyczce FM zaczynaja pokazywać impulsy na omomierzu od 140 do 40 wskazania i podczas nalewania wywala błąd F6, a woda jeszcze przez 4s leci. Czy to oznacza, ze winny jest FM bo daje za mało impulsów na 1s?

Zawór WI jest sprawny do po wciśnięciu zmienia się przejście po za tym mam 2 i na nim to samo. Zawór wody WV1 tez działa bo inaczej woda by nie leciała. Jak sprawdzić ten FM czy nie jest walnięty?
  • Poziom 8  
    Dziś wymieniłem kontraktor ale bez zmian
    Co może być przyczyna.
  • Specjalista AGD
    Dziwne to się robi....
    Zawór doprowadzający wodę ustaw na połowę
    Bauknecht GSFS 5321 - Miga dioda 8 razy

Jeśli i taka sztuczka nie pomoże to:
    1. Brak styku gdzieś na kablach i/lub wtyczce
    2. Uszkodzona pompa myjąca (może Twoja zmywarka odczytuje owy poziom na podstawie pracy pompy)
    3. Uszkodzony moduł (raczej najmniej prawdopodobne)

Dodano po 31 [sekundy]:

Podaj jeszcze swój kod produktu (z kodu kreskowego) 85........
  • Poziom 8  
    Kod 8545 403 01820. Ustawienie zaworu na polowe nic nie zmienia. Znalazłem brak przejścia na kablu od WI poprawiłem teraz zmywarka zgłasza błąd 7. Po włączeniu wylewa wodę nabiera nowej zgłasza błąd 7 i wylewa wodę koniec programu i co teraz Koledzy?
    Edit:
    Zmywarka pokonana działa jak nowa okazało się jeszcze ze brak przejścia na wtyczce od FM przy programatorze widocznie od ciągłego wyjmowania się cos wygięło. Dziękuje za pomoc starszym i mądrzejszym.