Witam. Mam problem w passacie b5 1,9 TDI AFN. Po nocy nie chcę zapalić długo trzeba kręcić aż załapie, przepuszczam że cofa ropę, pytanie czy ten oto zawór odpowiadał by za to że cofa się paliwo? Zaznaczę że świecę grzeją vag nie pokazuję nic, filtr paliwa nowy, od paru dni zaczęło się takie ciężkie palenie po nocy wcześniej było ok. Dodam jeszcze że postawiłem samochód tyłem podniesionym na noc i rano zapalił na dotyk.