logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Passat b5 1.9 TDI AFN - Długie kręcenie po nocy, cofanie paliwa?

nico851 15 Paź 2014 19:47 80973 71
Najlepsze odpowiedzi

Dlaczego w Passacie B5 1.9 TDI AFN po nocy paliwo cofa się i auto długo kręci przy rozruchu, mimo nowych świec i filtra paliwa?

Przyczyną był nieszczelny przewód/króciec powrotny wychodzący z podgrzewacza filtra paliwa do zbiornika; po wymianie wszystkich przewodów paliwowych w komorze silnika problem zniknął [#14090272] Wcześniej warto było wykluczyć sam „zawór” z pierwszego zdjęcia, bo w AFN jest on regulatorem ciśnienia w pompie wtryskowej, a na filtrze znajduje się termostat, nie zawór zwrotny [#14044850][#14047597][#14047778] Koledzy radzili zacząć od szczelności układu, zwłaszcza przelewów i przewodów paliwowych [#14044474][#14047967] Do diagnostyki proponowano zasilenie pompy z czystej bańki na przezroczystym wężu albo podanie niewielkiego ciśnienia rzędu 0,2–0,5 bara i szukanie miejsca, gdzie pojawia się paliwo [#14067230][#14075487] Objawy po zaparkowaniu tyłem do góry i łatwiejszy rozruch w takiej pozycji wskazywały właśnie na zasysanie powietrza i cofanie się paliwa [#14047918][#14067060]
REKLAMA
  • #1 14044358
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Witam. Mam problem w passacie b5 1,9 TDI AFN. Po nocy nie chcę zapalić długo trzeba kręcić aż załapie, przepuszczam że cofa ropę, pytanie czy ten oto zawór odpowiadał by za to że cofa się paliwo? Zaznaczę że świecę grzeją vag nie pokazuję nic, filtr paliwa nowy, od paru dni zaczęło się takie ciężkie palenie po nocy wcześniej było ok. Dodam jeszcze że postawiłem samochód tyłem podniesionym na noc i rano zapalił na dotyk.
    Załączniki:
    • Passat b5 1.9 TDI AFN - Długie kręcenie po nocy, cofanie paliwa? 27_1232011245.jpg (16.73 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 14044474
    gebels1973
    Poziom 15  
    Posty: 226
    Pomógł: 10
    Ocena: 101
    Zacznij od sprawdzenia szczelności układu paliwowego. Często przewody na przelewach są winne.
  • REKLAMA
  • #3 14044536
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    Ja nigdy się z takim zaworem zwrotnym nie spotkałem w pasku, ale problem na 100% będzie leżał w zaworku. Zamiast szukać oryginału (który jest drogi) przetnij przewód i wstaw zaworek (koszt w sklepie około 10zł) i będzie spokój.
  • #4 14044539
    młodyelektronik3
    Poziom 9  
    Posty: 8
    Ocena: 8
    Powiem tak pasat B5 1,9tdi pompo-wtrysk czy wtrysk (rodzaj silnika)napisz szerzej co i jak
    znam się na pasatach B5 dieslach mogę pomóc

    Dodano po 27 [minuty]:

    Czy to je szybko złączka?
  • #5 14044850
    dizba
    Poziom 33  
    Posty: 1583
    Pomógł: 239
    Ocena: 805
    nico851 napisał:
    czy ten oto zawór odpowiadał by za to że cofa się paliwo?

    Nie. To jest regulator ciśnienia wewnętrznego w pompie wtryskowej.
  • #6 14044920
    Alfred_92
    Poziom 33  
    Posty: 2975
    Pomógł: 148
    Ocena: 705
    młodyelektronik3 napisał:
    powiem tak pasat B5 1,9tdi pompo-wtrysk czy wtrysk (rodzaj silnika)napisz szerzej co i jak
    znam się na pasatach B5 dizlach mogę pomuc

    Dodano po 27 [minuty]:

    czy to je szybko złączka?

    Ale z ortografią chyba Tobie by się przydała pomoc, którą defacto elektroda daje w postaci przycisku pisownia. Skoro autor napisał że to AFN więc dla znawcy passata b5 w TDI powinno być jasne że to pompa rotacyjna.
    Ja szukał bym usterki w przewodach paliwowych jak wspomnieli wyżej przedmówcy
  • REKLAMA
  • #7 14047052
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Przewody paliwowe sprawdziłem wszystkie w komorze silnika i są naprawdę w stanie idealnym, dokładnie dlatego na pisałem AFN dla jasności, ten zawór jest wkręcony w pompę zaraz przed osłoną rozrządu po lewej stronie koło nastawnika to tak dla tych którzy pytali gdzie ten zawór... Fakt jest to zawór regulacji ciśnienia ale z tego co się orientuję służy jeszcze jako zawór zwrotny dlatego zapytałem dla potwierdzenia. A nie chcę paskudzić węży zwykłymi zaworkami ponieważ jak ktoś wspomniał na forum jest to "maskowanie usterki a nie naprawa" i z tym się zgadzam dlatego chcę wymienić część która jest winna. Dodam jeszcze że ten zawór oryginalny boscha kosztuje 80zł także to nie majątek. O ile to przez ten zawór:)
  • #8 14047260
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    To dla czego się tak stało że od paru dni mi cofa ropę jakaś przyczyna tego musi być. Coś jest nie tak skoro się tak dzieję, a przecinanie oryginalnego węża i wstawianie zaworka to dla mnie nie jest naprawa. A na filtrze owszem też jest zaworek zwrotny ale chcę zacząć od tego, i dla tego pytam.
  • #9 14047435
    coperfild
    Poziom 35  
    Posty: 2757
    Pomógł: 291
    Ocena: 1693
    Kolego spróbuj z rana odpalić z odłączonym czujnikiem temperatury , może to nie wina paliwa.
  • #10 14047468
    gebels1973
    Poziom 15  
    Posty: 226
    Pomógł: 10
    Ocena: 101
    nico851 napisał:
    jakaś przyczyna tego musi być


    Zapewne musi być skoro cofa paliwo. Zasil pompę bezpośrednio z bańki to dużo wyjaśni najlepiej przeźroczystym przewodem :)
  • #11 14047501
    domex32
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6714
    Pomógł: 585
    Ocena: 2450
    młodyelektronik3 napisał:
    Powiem tak pasat B5 1,9tdi pompo-wtrysk czy wtrysk (rodzaj silnika)napisz szerzej co i jak


    AFN mówi wszystko.

    bearq napisał:
    zaworek zwrotny jest w filtrze paliwa pod komorom silnika


    To jest termostat, zaworek jest w pompie, w króćcu zasilającym.

    Zawór zwrotny ma prawo się zaciąć, uszkodzić, albo zwyczajnie zabrudzić i nie domykać.
  • #12 14047522
    colny1
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Kolego a może wina tkwi w pompie paliwa , często elektrycy podnosili dawki wtrysków i silnik palił dobrze.
  • REKLAMA
  • #13 14047533
    domex32
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6714
    Pomógł: 585
    Ocena: 2450
    nico851 napisał:
    filtr paliwa nowy, od paru dni zaczęło się takie ciężkie palenie po nocy wcześniej było ok.


    Jakiej marki masz filtr?
  • #14 14047548
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    A co jest naprawą? Zaworek jest w filtrze paliwa więc kolego wymień i po problemie
  • #15 14047597
    domex32
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6714
    Pomógł: 585
    Ocena: 2450
    bearq napisał:
    Zaworek jest w filtrze paliwa więc kolego wymień i po problemie


    Pierdoły piszesz!! Tam jest termostat.

    Zaworek jest w pompie.
  • #16 14047708
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    Zintegrowany z podgrzewaczem paliwa...
  • #17 14047778
    domex32
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6714
    Pomógł: 585
    Ocena: 2450
    Nr 40 to jest zawór zwrotny, 35 nadmiarowy i jeszcze za filtrem jest jeden zwrotny a na filtrze masz termostatyczny który powyżej 25 stopni otwiera powrót do zbiornika, jeśli jest mniej to grzeje paliwo w filtrze i dobiera ze zbiornika.

    I jeszcze drugi slajd z filtrem paliwa.
    Załączniki:
    • termostat_zaw__r.pdf (180.09 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • zaw__r.pdf (215.32 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #18 14047918
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Chłopaki po co ja mam robić różne eksperymenty żeby upewnić się czy ropę cofa, to jest na 100 procent ze cofa bo prosty sposób zostawić auto tyłem z górze i to wystarczy i ja tak właśnie mam. Tył w górze przez noc i rano auto na dotyk pali.
  • #19 14047967
    gebels1973
    Poziom 15  
    Posty: 226
    Pomógł: 10
    Ocena: 101
    Sprawdź przelewy dokładnie i przelew na filtrze.
  • #20 14049852
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Mam nowy problem, kupiłem dzisiaj ten zawór o którym mowa oryginalny boscha odkręciłem stary, dobrałem nowe oringi w prawdzie ten mały oring założyłem troszkę mniejszy od tego co był i mam nadzieje że problemu z tym nie ma. Ale wkręciłem nowy zawór i kupa auto nie zapali. tzn kręcę i kręcę i zaczyna po chwili łapać i zapala i zaraz gaśnie na pedał gazu nie reaguje, co się mogło popieprzyć? Chciałem auto naprawić a tu dodatkowo się coś sra.
  • #21 14049860
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    Zapowietrzył się albo zapowietrza. Najpierw dobrze dokręć ten zaworek a następnie odpowietrz. Najlepiej poluzować przewody na wtryskach (klucz 17) i zakręcić silnikiem. Z przewodów ma polecieć mgiełka pod dużym ciśnieniem. Najlepiej robić to w dwie osoby (ty luzujesz/dokręcasz a druga kręci).
    Chyba że nie poleci paliwo wtedy problem z zaworkiem skoro na tamtym było ok
  • #22 14049887
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    No zapowietrzył się na sto procent bo odkręciłem ten zaworek i powietrze poszło, ale przy zmianie filtra też przecież się zapowietrza ale odpala normalnie chwile go na obrotach przytrzymam i sam się odpowietrza a tu co się stało? Zaworek nowy oryginalny, w końcu już zwątpiłem i zakręciłem stary ale to samo:(
  • #23 14049901
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    Zrób tak jak pisałem. Czasami jak się zapowietrzy to chodź byś heblował go pół dnia to się nie odpowietrzy a szkoda i akumulatora i rozrusznika. A odpowietrzenie z przewodów to 5 minut roboty
  • #24 14049921
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Chcę dodać jeszcze że jak już zapalił tam na chwile to za mną siwo czy to jest normalne że jak auto zapowietrzone to tak będzie kopcił?
  • #25 14050061
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    Objawy książkowe zapowietrzenia skoro dymi na siwo/biało.
  • #26 14050211
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Objawy książkowe? Nie bardzo rozumiem, a odpowietrza się zaczynając od której strony czy to obojętne?
  • #27 14050461
    gebels1973
    Poziom 15  
    Posty: 226
    Pomógł: 10
    Ocena: 101
    A skąd dokąd wędruje paliwo?
  • #28 14050554
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Chodzi mi o odpowietrzenie przez rurki wysokiego ciśnienia na wtryskach od której zacząć? Czy to obojętne?
  • Pomocny post
    #29 14050616
    bearq
    Poziom 39  
    Posty: 4883
    Pomógł: 414
    Ocena: 1608
    Kolego dostań się do wtrysków są połączone czarnymi gumowymi przewodami między sobą. Albo poluzuj wszystkie naraz i niech pomagier zakręci silnikiem (jeśli "strzeli) paliwo to jest w porządku i możesz dokręcać.
    Możesz też odkręcać wtryski po kolei zaczynają od tego najdalszego (czyli tego najbliżej rozrządu) na zasadzie; odkręcasz pierwszy i kręcisz silnikiem jak pójdzie paliwo to dokręcasz i odkręcasz drugi i robisz to samo i później trzeci i czwarty analogicznie. Jak odpali to niech pochodzi sobie chwilę na wolnych obrotach bez przegazówek.

    Ps; przewody do wtrysków są metalowe zakończone nakrętką na klucz "17". Wychodzą one z boku pompy (4 sztuki) a wchodzą "od góry" w wtrysk. Są specyficznie powykręcane także nie pomylisz.
  • #30 14052526
    nico851
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 94
    Ok auto faktycznie było zapowietrzone dzięki kolego bearg, zawór wymieniony ale mam wrażenie że chyba jednak to nie była przyczyna tego ale na 100 procent nie jestem pewny dopiero okaże się jutro, piszę że mam wrażenie bo auto stało pół dnia i jak odpalałem to tak dziwnie się jąkał i pewnie po nocy będzie ciężko zapalić także chyba to nie to:(

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z długim kręceniem silnika w Passacie B5 1.9 TDI AFN po nocy, sugerując, że paliwo cofa się z układu. W odpowiedziach poruszane są różne możliwe przyczyny, takie jak nieszczelność w układzie paliwowym, uszkodzony zawór zwrotny w pompie wtryskowej, oraz problemy z przewodami paliwowymi. Użytkownik wymienia zawór regulacji ciśnienia, który może być odpowiedzialny za cofanie paliwa, oraz filtr paliwa. Po wymianie zaworu i filtrów, problem nadal występuje, co prowadzi do dalszej diagnostyki, w tym sprawdzenia szczelności układu. Ostatecznie, przyczyną okazał się uszkodzony przewód powrotny, co zostało naprawione, a problem z odpalaniem został rozwiązany.
REKLAMA