Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

stihl ms 180c - piła nie pali

Młody3123 27 Oct 2014 18:50 5481 9
    Młody3123
    Level 14  
    Witam.Kumpel przyniósł mi dziś piłę spalinową STIHL MC 180C. Prosił abym ją uruchomił bo nie pali. Iskra jest mocna kompresja JEST ,ale jest dość słaba. Nie będzie miała 10 atmosfer na 100%. Paliwo zalane do pełna. paliwo dochodzi, iskra jest........czy da się ją odpalić?? Co mam sprawdzić??
    User removed account
    Level 1  
    Młody3123
    Level 14  
    Ssanie jest na samym dole. Idę jeszcze na dwór z psem to się pobawię wykręca ta świeca poszarpię. o 20 dam znać
    User removed account
    Level 1  
    Młody3123
    Level 14  
    ok. Wykręcilem z nowu świecę lecz była sucha. Nalałem do cylindra mieszanki 5 ml. Podgrzałem świecę zapalniczką i wkręcilem. Odpaliła za 2 szarpnieciem. Potem zaś świeca jest sucha. Paliwo nie dochodzi do świecy.....co zrobić aby dochodziło? Jaki element przeczyścić itd itp...
    pawel980
    Level 17  
    Witam, sprawdź szczelność uszczelniaczy wału, gdy są uszkodzone nie ma podciśnienia pozwalającego na zasysanie przez gaźnik, wszystkie gumowe króćce oraz wężyki (impulsowe, paliwa) muszą być szczelne, na samym końcu pozostaje remont gaźnika ale trzeba trafnie wykluczyć inne usterki.
    User removed account
    Level 1  
    Młody3123
    Level 14  
    ok. Jutro dam znać co i jak.
    bartosz789
    Level 30  
    Wyczyść gaźnik, sprawdź membranę oraz uszczelniacze..
    Młody3123
    Level 14  
    Piła pojechała z powrotem do kolegi. Na zegarze do pomiaru kompresji było 5 bar. Temat uważam za zakończony. Dziękuję za zainteresowanie.