Został mi router Huawei D105 z Polsatu (taki), a aktualnie mam modem z Play'a Huwaei E3372 (taki).
Po włożeniu modemu do routera dioda na modemie świeci na niebiesko (po podłączeniu do kompa na zielono), a w ustawieniach routera karta SIM nieznana (czy coś w ten deseń).
Jak zmusić router do współpracy z tym modemem tak, żeby udostepnić połączenie po WiFi innym urządzeniom?
Po włożeniu modemu do routera dioda na modemie świeci na niebiesko (po podłączeniu do kompa na zielono), a w ustawieniach routera karta SIM nieznana (czy coś w ten deseń).
Jak zmusić router do współpracy z tym modemem tak, żeby udostepnić połączenie po WiFi innym urządzeniom?