Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

onkyo tx-sr607 - dzwiek w telewizorze

daniel22opole 29 Sty 2015 17:08 606 4
  • #1 29 Sty 2015 17:08
    daniel22opole
    Poziom 9  

Witam posiadam amplituner Onkyo Tx-sr607 do amplitunera podlaczony mam cyfrowy polsat po hdmi,xbox360 tez po hdmi,blu ray lg bp640 rowniez po hdmi i zmieniarke technics na 110 plyt po kabelku optycznym problem polega na tym ze chcac uzywac cyfrowego polsatu lub xboxa lub blu ray bez wlaczonego amplitunera nie mam glosu w telewizorze gdzies slyszalem ze mozna zrobic tak ze przy wylaczonym amplitunerze ludzie maja glos w telewizorze jednak ja nie umie znalezc pomocy na ten temat co nalezy zrobic zebym mial glos przy wylaczonym amplitunerze

0 4
  • #2 29 Sty 2015 17:35
    sosarek
    Poziom 43  

Podłącz interesujące Cię urządzenia kablami HDMI do telewizora, następnie z tv kablem optycznym (lub złączem HDMI ARC) do amplitunera.

1
  • #3 29 Sty 2015 18:39
    daniel22opole
    Poziom 9  

takie podlaczenie mnie nie satysfakcjonuje nie mam tyle wejsc hdmi w telewizorze i nie chce mi sie zaglowac kablami,wiem ze jest inne rozwiazanie z wszystkimi urzadzeniami podoietymi do amplitunera i ze przy wylaczonym amolitunerze jest glos w telewizorze przy wylaczonym amplitunerze tylko nie umie tej opcji uruchomic o ilr dobrze pamietam to ta opcja nazywa sie through ale nie wiem jak to wlaczyc w instrukcji od onkyo nie mam napisane jak to wlaczyc

Dodano po 1 [minuty]:

sory za literowke ale pisane z komorki

0
  • #4 29 Sty 2015 19:38
    sosarek
    Poziom 43  

Nie bardzo rozumiem jak na wyłączonym urządzeniu miałby działać selektor wejść itp.
    W takim razie podłącz tylko dekoder do tv za pomocą HDMI, a dźwięk z tv kablem optycznym do amplitunera.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo