Witam, mam światła dyskotekowe COLOROFON C-230B, ale nigdy ich nie używałem, ponieważ nie wiem co to za wtyczka (wyjście z tyłu) żeby podłączyć do komputera, czy do czegoś innego, możecie mi pomóc jak to podłączyć i jak nazywa się ta wtyczka?
Wielkie dzięki za pomoc.
Wielkie dzięki za pomoc.