witam kolegów.
Zakupiłem automat do bramy z centrala PKD1. Mógłby ktoś wytłumaczyć jak podłączyć do ńiej siłowniki firmy Superpowertuck,bo jak podłączyłem pod motor 1 i motor 2 to nic nie działa. Jak zaprogramować pilot na otwierańie a jak na zmykanie. Jak zrobić zworki na złączach koloru zielonego.
Z góry dziekuje
Zakupiłem automat do bramy z centrala PKD1. Mógłby ktoś wytłumaczyć jak podłączyć do ńiej siłowniki firmy Superpowertuck,bo jak podłączyłem pod motor 1 i motor 2 to nic nie działa. Jak zaprogramować pilot na otwierańie a jak na zmykanie. Jak zrobić zworki na złączach koloru zielonego.
Z góry dziekuje