Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka spalinowa Hecht 4041 - nie odpala

25 Lip 2015 18:00 3183 7
  • Poziom 6  
    Witam, w ubiegłym tygodniu nabyłam kosiarkę spalinową Hecht 4041. Zalałam odpowiedni olej dołożony przez sprzedawcę i wlałam 3/4 zbiornika benzyny 95 (w instrukcji było, żeby zalewać zwykłą benzyną, nie robić mieszanek). Pierwszym razem odpaliła bez problemu, udało mi się skosić ok. 50m2 trawnika, dwa razy opróżniałam kosz i w pewnym momencie obroty zaczęły spadać, silnik zgasł i już nie chciał odpalić. Od 3 dni próbuję co jakiś czas ją odpalić i nie działa. Już nawet świecę na nową wymieniłam i dalej nic. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie inne niż "skorzystaj z gwarancji" ;)
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    Tak, nawet kilka.
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    Paliwo jest ;) Spróbuję przeczyścić gaźnik. Dziękuję za sugestie.
  • Poziom 11  
    Popatrz na filtry paliwa, powietrza. Zobacz, czy zalewa świecę podczas odpalania, może wymaga regulacji gaźnika.
  • Poziom 6  
    Gaźnik sprawdzony, jest ok. Paliwo wlałam świeże, sprawdziłam wszelkie filtry. Wszystko jest OK a kosiarka nadal nie odpala. Nie mam już pomysłu co sprawdzać.
  • Poziom 6  
    Pozwolę sobie zakończyć temat. Kosiarka ostatecznie trafiła do serwisu, gdzie panowie wykonali regulację zaworów. Niemniej jednak bardzo dziękuję za wszelkie uwagi i porady.