Witam serdecznie otóż mam problem z moją vectra b 97 r. 1.8 115km . Probelm polega na tym że rozładowywał mi akumulator po sprawdzeniu poboru prądu wychodziło 0.45 A zacząłem wyjmować po kolei bezpieczniki i wyszło że po wyjęciu bezpiecznika nr 40 który wg rozpiski powinien odpowiadać za ''wentylator chłodzący, dmuchawa układu klimatyzacji '' pobór prądu spada do wartości 0.04A. Po wyjęciu w/w bezpiecznika gaśnie całe oświetlenie , wyłączaja sie zegary obrotomierz dmuchawy ogrzewania kierunkowskazy , praktycznie wszystko . Nie wiem co może być przyczyną takiego zachowania , Proszę o poradę . Pozdrawiam