logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opel Vectra A 1.6 95r - Pobór prądu 0,21A, akumulator rozładowuje się w nocy

rosiu26 09 Lut 2017 13:40 1179 21
REKLAMA
  • #1 16264787
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Mam pewien problem tak jak w temacie , mam zbyt duży pobór prądu mianowicie 0,21A po wyjęciu bezpiecznika numer 8 pobór wynosi 0,16. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki ,alternator ,radio,czujnik ciśnienia oleju ,centralny zamek,moduł zapłonowy i nic się nie zmienia. Czytałem na wszystkich forach lecz nic nie pomogło więc napisałem (jest to moja ostateczność ). Akumulator rozładowuje się w ciągu nocy i jest to utrapienie dla mnie. Proszę o szybką pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 16264957
    Gunslinger
    Poziom 30  
    Posty: 1649
    Pomógł: 114
    Ocena: 461
    Pobór 0,21 nie rozładował by akumulatora w ciągu nocy, jeśli ten był by dobry. Pomiar na zamkniętym aucie po określonym czasie, z kluczykami w stacyjce?
  • #3 16264967
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Pomiar był robiony przy otwartym aucie(nie zamykam auta na noc ) pomiar robiony bez kluczyka w stacyjce.
  • REKLAMA
  • #4 16266155
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #5 16267094
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Czy mógłbyś powiedzieć jak to zrobić ? Właśnie radio mam z pionnera a wcześniej Blaupunkt.
  • #6 16267445
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #7 16267452
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Radio odłączone z kostki , odłączyłem również zegarek i teraz jest stałe 0,16 pobór prądu.Zwgarek mam elektroniczny z temperaturą która cały czas działa nawet po wyciągnięciu kluczyka. Jest jakiś sposób aby zrobić zegarek i radio na kluczyk ?
  • #8 16267552
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1379
    Ocena: 3478
    rosiu26 napisał:
    teraz jest stałe 0,16 pobór prądu

    Wciąż znacznie za dużo. W tym aucie powinieneś zejść do 0,02.
  • #9 16267745
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #10 16267811
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    No właśnie sprawdzałem kostkę i nie ma spięcia przy czerwonym i żółtym . Na każdym z tych kabli jest stałe 12V.
  • #11 16267823
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #12 16267844
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Czyli muszę teraz po kablu dojść gdzie jest nie tak .

    Dodano po 54 [sekundy]:

    Czyli od kostki fabrycznej muszę po kablu dojść gdzie jest zła instalacja ?
  • #13 16326272
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Znalazłem taką biała kostkę w niej jest 14V od czego ta kostka ?
    Opel Vectra A 1.6 95r - Pobór prądu 0,21A, akumulator rozładowuje się w nocy
  • #14 16326328
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1379
    Ocena: 3478
    Od instalacji gazowej, do podpięcia interfejsu.
  • #15 16326506
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Do jakiego interfejsu ? Mam zwykłą instalacje gazową na parowniku, czy ten prąd powinien tam być ?
  • #16 16326572
    g107r
    Poziom 41  
    Posty: 5254
    Pomógł: 809
    Ocena: 985
    rosiu26 napisał:
    Czyli od kostki fabrycznej muszę po kablu dojść gdzie jest zła instalacja ?
    Zobacz przy kostce stacyjki i bezpiecznikach od radia. Gniazdo zapalniczki też jest zasilane, nic tam nie masz wpięte ? W teorii, robią z zasilaniem "po kluczyku", i bez "kluczyka", czasem komuś jest potrzebne zasilanie bez kluczyka, i przerabia, a czasem na odwrót...
    Po drugie, wyjmuj po jednym bezpieczniku i obserwuj kiedy spadnie pobór prądu do akceptowalnej wartości. Przekaźniki też, przy nich możesz usłyszeć/poczuć cyknięcie.
    Alarm i instalacja gazowa też może podkradać prąd.
    rosiu26 napisał:
    Mam zwykłą instalacje gazową na parowniku
    Prawie wszystkie są normalne i z parownikiem, chyba że masz 5 gen. Napięcie może być, centralka gazu jest cały czas zasilany z akumulatora, tylko "po stacyjce" zaczyna działać.
  • #17 16326584
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Właśnie mam 12V bez stacyjki, sprawdzałem już bezpieczniki tylko na nr8 spadło z 0,21 do 0,16 i koniec tu już się kończą bezpieczniki, przekaźniki,alarm
  • #18 16326653
    g107r
    Poziom 41  
    Posty: 5254
    Pomógł: 809
    Ocena: 985
    Każdy bezpiecznik i przekaźnik wyjmij i sprawdź, działa coś bez kluczyka co nie powinno działać > jak tu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3315692.html#16324598 co by nie szukać innych przykładów ? Wystarczy taki sklejony przekaźnik zasilający sobą coś innego i już będziesz miał niepotrzebny pobór prądu.
    Jak znajdziesz który to bezpiecznik bierze prąd, będzie można zastanowić się co tam jest do niego podłączone, i czy może brać prąd na postoju.
    Inaczej może czekać Cię rycie w instalacji za np przetartym i nie do końca zwierającym przewodem, upływem prądu bo gdzieś narosło zielonej soli i masz minimalne przebicie do masy...
    Mnie kiedyś tak zarosło na płytce centralnego zamka, że całą noc otwierał i zamykał zamkami, akumulator oczywiście padł - ale szczerze, to parkingowa o tym mi powiedziała, bo jej mrugał całą noc :) Ja w tym momencie tylko zauważyłem że nie odpalę :( Jasna sprawa, bo było widać, ale jak upływ/zwarcie jest zbyt małe by coś tak spektakularnie uruchomić ?
    Masz jeszcze jakieś gadżety w aucie ?
  • #19 16326661
    rosiu26
    Poziom 8  
    Posty: 24
    Mam tylko centralny zamek i elektryczne lusterka , no i zegarek z termometrem, zapalniczka uruchamia się po przekręceniu zapłonu .
  • #20 16327519
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1379
    Ocena: 3478
    rosiu26 napisał:
    Do jakiego interfejsu ? Mam zwykłą instalacje gazową na parowniku, czy ten prąd powinien tam być ?

    Znajdź drugi koniec tej wiązki to będziesz wiedział jaką masz instalację gazową. Strzelam że jakiś stary AEB, np Viola.
    rosiu26 napisał:
    sprawdzałem już bezpieczniki

    Ten na ostatnim zdjęciu też? On jest od instalacji gazowej.
  • #22 16327715
    Ireneo
    Poziom 42  
    Posty: 7825
    Pomógł: 746
    Ocena: 2462
    Sprawdź obwody wpięte bez bezpieczników.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z nadmiernym poborem prądu w Opel Vectra A 1.6 z 1995 roku, wynoszącym 0,21A, co prowadzi do rozładowania akumulatora w ciągu nocy. Po odłączeniu radia i zegarka pobór spadł do 0,16A, jednak nadal jest zbyt wysoki. Użytkownik sprawdził wszystkie bezpieczniki, alternator, radio, czujnik ciśnienia oleju, centralny zamek oraz moduł zapłonowy, ale nie znalazł źródła problemu. Wskazówki dotyczące dalszej diagnostyki obejmują sprawdzenie połączeń w instalacji elektrycznej, w tym kostek i przekaźników, oraz poszukiwanie ewentualnych zwarć lub nieprawidłowości w obwodach.
REKLAMA