Mam kłopot z ekspresem Delonghi ESAM 3000 B. Grzejąc wodę ekspres wywala widoczny na zdjęciu zawór. Wciskałem go jak najmocniej, ale to nic nie dało. Kiedy przytrzymałem zawór ręka bez problemu zrobił kawę. Nie wiem czy brakuje tam jakiegoś mocowania czy sam zawór jest niesprawny. Byłbym wdzięczny za pomoc lub wskazówkę co z tym zrobić.
Mam kłopot z ekspresem Delonghi ESAM 3000 B. Grzejąc wodę ekspres wywala widoczny na zdjęciu zawór. Wciskałem go jak najmocniej, ale to nic nie dało. Kiedy przytrzymałem zawór ręka bez problemu zrobił kawę. Nie wiem czy brakuje tam jakiegoś mocowania czy sam zawór jest niesprawny. Byłbym wdzięczny za pomoc lub wskazówkę co z tym zrobić.