Dzień dobry
Wczoraj rozładował mi się laptop i zaczął się sam wyłączać z powodu krytycznego poziomu naładowania baterii, jednak ja śpiesząc się kiedy on już się automatycznie wyłączał przytrzymałem jeszcze przycisk power ( odcięcie zasilania ).
Od tego czasu nie jestem w stanie uruchomić systemu. Pokazuje się jedynie logo DELL'a i potem czarny ekran z migającą kreską w lewym górnym rogu.
Włożyłem płytkę z Windowsem i chciałem użyć narzędzi do naprawy systemu. System znajduje problem, ale nie może go naprawić
Tak opisany jest problem
Problem event name: StartupRepairOffline
Problem signature 01: 6.1.7600.16385
Problem signature 02: 6.1.7600.16385
Problem signature 03: unknown
Problem signature 04: -1
Problem signature 05: ExternalMedia
Problem signature 06: 1
Problem signature 07: NoOsInstalled
OS version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033
Zatem tak jakby system nie był zainstalowany.
System : Windows 7 Ultimate 64
Sprzęt: DELL N5050
Intel I5 2435
Karta graficzna zintegrowana Intel'a
Czy macie jakieś pomysły, jak to naprawić ?
Wczoraj rozładował mi się laptop i zaczął się sam wyłączać z powodu krytycznego poziomu naładowania baterii, jednak ja śpiesząc się kiedy on już się automatycznie wyłączał przytrzymałem jeszcze przycisk power ( odcięcie zasilania ).
Od tego czasu nie jestem w stanie uruchomić systemu. Pokazuje się jedynie logo DELL'a i potem czarny ekran z migającą kreską w lewym górnym rogu.
Włożyłem płytkę z Windowsem i chciałem użyć narzędzi do naprawy systemu. System znajduje problem, ale nie może go naprawić
Tak opisany jest problem
Problem event name: StartupRepairOffline
Problem signature 01: 6.1.7600.16385
Problem signature 02: 6.1.7600.16385
Problem signature 03: unknown
Problem signature 04: -1
Problem signature 05: ExternalMedia
Problem signature 06: 1
Problem signature 07: NoOsInstalled
OS version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033
Zatem tak jakby system nie był zainstalowany.
System : Windows 7 Ultimate 64
Sprzęt: DELL N5050
Intel I5 2435
Karta graficzna zintegrowana Intel'a
Czy macie jakieś pomysły, jak to naprawić ?