Witam,
Przewertowałem forum , lecz nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
1)Czy istnieje możliwość sterowania siłownikiem pneumatycznym (dwustronnego działania) przy pomocy elektrozaworu 5/2 z podłączonymi sensorami położenia ST6 bez użycia sterownika PLC?
2)Jeżeli nie to jak inaczej sterować?(pomijając krańcówki pneumatyczne)
3)A jeżeli PLC jest niezbędne, to czy jest ktoś kto robił już coś podobnego?
Przewertowałem forum , lecz nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
1)Czy istnieje możliwość sterowania siłownikiem pneumatycznym (dwustronnego działania) przy pomocy elektrozaworu 5/2 z podłączonymi sensorami położenia ST6 bez użycia sterownika PLC?
2)Jeżeli nie to jak inaczej sterować?(pomijając krańcówki pneumatyczne)
3)A jeżeli PLC jest niezbędne, to czy jest ktoś kto robił już coś podobnego?