Mam problem z elektroniczną pompą c.o. Wcześniej pompa była założona na powrocie ale nie bardzo ten układ zdał egzamin, więc w tym roku została założona na zasilanie. Mój problem polega na tym, że przy temperaturach powyżej 75 stopni na piecu pompa zapowietrza się i zwalnia do najniższej mocy i co za tym idzie temperatura na piecu wzrasta bo grzeją tylko 2 kaloryfery. Przy pompie nie ma żadnego odpowietrznika ani nie idzie też wymusić szybszej pracy jak jest zapowietrzona więc jedynym sposobem jest poluźnienie śrubunku za nią albo próbowanie obniżenia temperatury na piecu. Szukając rozwiązania zamontowałem separator, ale pomógł on tylko na sporadyczne piszczenie pompy. Nie mam już pomysłu co zrobić, żeby się nie zastanawiać za każdym razem jak mnie nie ma w domu czy pompa czasem nie zechciała sobie zwolnić, więc proszę Was o pomoc co może, być przyczyną.