Witam, posiadam magnetofon Diora MDS 432 i mam z nim problem, bo jak włożę kasetę i włączam przycisk Lecture to mi się coś tam obraca i od razu mi wyłącza.
Paski są dobre, głowica też jest 100% dobra....
Proszę o pomoc.
Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.
Pozdr.
Paski są dobre, głowica też jest 100% dobra....
Proszę o pomoc.
Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.
Pozdr.