Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw passat b5 1.9tdi 90km AHU - Zwarcie pompy z podgrzewaniem szyby

27 Lut 2017 21:35 609 2
  • Poziom 10  
    Witam panowie , mam mega problem z konwencjonalnym odpalaniem :D
    Pacjent to passat 1.9 tdi 90km ahu z 1998 roku. Problem zaistniał wczoraj gdy okazało się ze akumulator jest doszczętnie rozładowany.(rozładowuje się w ciągu 1.5h-2h)
    Po odpaleniu na kable i ponownym zgaszeniu silnik kręcił lecz nie odpalał. Dostrzegłem ze włącznik podgrzewanej tylniej szyby podświetla się nawet przy wyłączonym zapłonie , po jego wciśnięciu usłyszałem ze elektrozawor w pompie się odezwał i auto po przekręceniu kluczyka odpaliło 😂. Po wyłączeniu zapłonu silnik nadal pracuje a żeby go wyłączyć trzeba wyłączyć podgrzewanie szyby :D wiadomo ze to zwarcie ale macie jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny ? Mi ręce opadają i w ogóle nie wiem co łączy podgrzewanie szyby z pompa wtryskowa ?!
    Moduł komfortu jest suchy , zauważyłem ze w elektryce auta było dość mocno grzebane , niemniej jednak takiego problemu nie było .macie drodzy państwo jakieś pomysły? Pozdrawiam

Ps. Vag pokazuje , błąd przekaźnika grzania świec żarowych oraz błąd 00575
  • Relpol przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    Auto miało zapchane kanały do odpływu wody ze ścianki grodziowej. Przez co woda przedostawała się do wnętrza i wywołała zwarcie niszcząc odcinek przewodów . Po wymianie wszystko działa . Pozdrawiam i zamykam temat